Míša Tomešová
Zdroj: facebook.com
Holky Doubravovic

TO JE PODOBA! Míša Tomešová ukázala nejdůležitějšího člověka. Podívejte se, jak krásná je její maminka!

V životě Míši Tomešové (25) se toho za poslední měsíce stalo opravdu mnoho. Kromě manžela Romana má obrovskou podporu i ve svých rodičích. Tahle žena pro ni znamená skutečně nejvíc!

7 fotek
Život Míši Tomešové se jeví jako procházka růžovou zahradou. Nejdříve našla svého vysněného prince, muzikálového kolegu Romana Tomeše (28), který jí po několika letech spokojeného vztahu požádal o ruku. Letos v červnu mu Míša řekla své 'ano' a v zápětí odjel novomanželský pár na romantickou svatební cestu po Evropě.

Nedlouho po tom, co se vrátili z jejich dobrodružné poznávací cesty, oznámila Míša přes sociální síť radostnou novinu - s Tomášem čekají miminko. Tuto radostnou zprávu jistě prožívá nejen šťastný pár, ale i rodina a blízké okolí. Míša o rodičích nejednou mluvila, jak jsou pro ni důležití, ale na veřejnosti se s nimi moc často neobjevuje. Na rozdíl od seriálové Bětky, které maminka zemřela, ona tu svoji má. A má s ní výborný vztah!

Proto maminku vytáhla do společnosti a nejen že to ohromně slušelo Míše, jako nastávající mamince, ale i mamince, u které by člověk jen těžko věřil, že bude brzy babičkou. Míša má skvělé vyhlídky do budoucna a Roman ostatně také, protože se říká, aby se muži podívali na svojí tchýni a ví, co je za dvacet let doma čeká. A Roman rozhodně nedopadl špatně!

Míša se pochlubila na sociální síti fotkou, kde je se svojí maminkou a nechybí ani krásný a vtipný komentář: "Konečně mám krásnou fotku s mojí milovanou maminkou!:-*** Nejsilnější žena, jakou znám! Prosim vás, napište někdo, že jsme si podobný, ať má radost!!!" Takže plníme a radost jí děláme :)

V Ulici však aktuálně jako Bětka takovou idylu neprožívá. Mezi ní a Matějem to hodně skřípe a v dnešním, čtvrtečním díle, se dozvíte proč! Dívejte se dnes večer na TV NOVA od 18,30 hodin, bude to hodně vyostřené!

Chce se Míši Doubravové také na něco zeptat? Napište ji otázku, odpoví vám dnes v chatu!


ČTĚTE TAKÉ:
Ulice je zpátky! Jak dopadne žádost o ruku a kdo se zamiluje?

Autor: bin

Diskuze