Sonia Leslie - 1
Zdroj: Instagram
Netradiční krása

Krásná blogerka má znaménko tam, kde snad nikdo jiný na světě! Hloupé dotazy lidí už ji štvou

Lidská krása má mnoho podob. Tato blogerka, která píše o kosmetice, je naprosto okouzlující. Má jen jednu nedokonalost na svém těle, kvůli které odmalička snáší hloupé a nehezké komentáře lidí...

7 fotek
Sonia Leslie je blogerka, která své čtenáře pravidelně informuje o kosmetických výrobcích a o tom, jak o sebe a svou pleť nejlépe pečovat. To dělá hodně dívek, nicméně Sonia je něčím výjimečná. Stačí se podívat na její tvář a hned budete vědět, co je na ní jiné.

Blogerka je nesmírně krásná a také hodně zajímavá. Především kvůli svému mateřskému znaménku, které nemá snad nikdo jiný na světě. Má ho totiž přímo v oku! Modrou barvu má „rozpitou“ do bělma, díky čemuž její pravé oko vypadá výrazně větší než to druhé.

Mnozí lidé se navíc domnívají, že se Sonie něco s okem stalo nebo je dokonce slepá. A tak se jí všichni stále dokola ptají, co s okem má. Na to se už blogerka rozhodla zareagovat poněkud ostřejším komentářem. „Na mém oku vůbec nic špatného není. Prosím, přestaňte se ptát. Je to drzé, starejte se o sebe,“ napsala do komentářů. Lidé by se podle ní měli chovat i na internetu tak, jak by se chovali i v realitě.

Autor: niž

Diskuze