Mikaela Shiffrin - 1
Zdroj: Instagram
Stále v kombinéze

ŽIVOT BEZ SEXU: Proč tato svůdná lyžařka ještě nikdy neměla rande, natož něco víc?

9. 12. 2016

Mikaela Shiffrin je teprve jednadvacetiletá alpská lyžařka! Nejenže má talent, ale příroda jí ještě ke všemu nadělila i neodolatelnou krásu, díky které byste možná čekali, že střídá jednoho muže za druhým. Opak je ale pravdou!

13 fotek
V pouhých osmnácti letech se stala nejmladší olympijskou vítězkou v historii slalomových závodů! O tom, že tato půvabná slečna je neuvěřitelný talent a dříč, není pochyb. Je ale i lamačka mužských srdcí?

Jejímu profesnímu životu se nedá absolutně nic vytknout, její kariéra se rozjíždí na plné obrátky. Jen ten milostný život tak trochu stagnuje. Krásná Mikaela totiž nemá čas na nějaké milostné pletky, stále trénuje a připravuje se na závody. Neochuzuje se ale o spoustu dobrodružství, která zažívá každá mladá slečna v jejím věku?

Sama Mikaela v jednom z rozhovorů přiznala, že ještě nikdy neměla rande! Sport je pro ni vším a na nic jiného už čas bohužel nezbývá. Zábava jí přitom chybí. V jejím týdenním režimu nemá prý téměř čas ani sama na sebe, natož chodit na párty a randit s kluky. Vzhledem k tomu, že nikdy nebyla na rande, lze předpokládat, že nedošlo ještě ani na sex!

Až se svůdná lyžařka rozhodne, že nastal ten správný čas pro nějakou tu milostnou záležitost, je jasné, že se objeví zástup nápadníků, kteří by velice rádi tuto talentovanou krásku svedli. Tak snad si vyhradí pro sebe více času.

Autor:

Diskuze