Užily si dámskou jízdu

Malé čarodějky z Harryho Pottera už vyrostly: Cho, Pansy a Lenku byste dnes nepoznali! FOTO

Harryho Pottera zná snad celý svět. Knihy J. K. Rowlingové jsou jedněmi z nejčtenějších a jejich filmová zpracování se staly kultovními snímky. Kromě Harryho, Hermiony a Rona se v sérii objevila řada různorodých postav. Ze třech čarodějek se staly přítelkyně i navzdory tomu, že se při natáčení moc nepotkaly. Dnes byste je možná už nepoznali.

9 fotek
S Emmou Watson (28) jsme se mohli potkat naposledy v Disneyho pohádce Kráska a zvíře. Daniel Radcliffe (29) je sice na filmy plodnější, ale žádný filmový hit od posledního Harryho Pottera nenatočil. Objevil se například ve filmu Podfukáři 2 nebo v temném snímku Žena v černém. Filmů s Ruppertem Grintem (30) moc nevzniklo, nejvýraznější z nich, CBGB: Kolébka punku, však zabodoval především u hudebních fanoušků.

Jak dnes ale vypadají představitelky čarodějek, se kterými se Harry Potter v čarodějnickém světě potkal? Mnoho fanoušků okouzlila krásná Cho Changová z Havraspáru, kterou si zahrála Katie Leung (31). Ta se objevila například po boku Jackieho Chana ve snímku The Foreigner z roku 2017.

Evana Lynch (27), známá jako Lenka Láskorádová, se ve filmovém světě moc neuchytila. Zahrála si ale například v muzikálové adaptaci Harryho Pottera - A Verry Potter Senior Year.

Scarlet Byrne (28), která si zahrála postavu Pansy Parkinsonové jako čtvrtá herečka v pořadí, se poprvé objevila v Princi dvojí krve a následně v obou dílech Relikvie smrti.

I přesto, že se na place tyto tři herečky moc nepotkaly, staly se z Katie, Evany a Scarlet dobré kamarádky, které se i po osmi letech od premiéry posledního filmu scházejí. Na poslední dámské jízdě v Londýně si nezapomněly udělat selfie. Na svém Instagramu se jím pochlubila Evana. Podívejte se do galerie, jak jim to dnes sluší.

Autor: kap

Diskuze