Markéta Procházková
Zdroj: TV Nova / Facebook
Gratulujeme!

Kráska z Tváře Markéta Procházková prožívá šťastné chvíle! Co se jí podařilo?

Markéta Procházková (31) patřila k nejkrásnějším a nejtalentovanějším účastnicím druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní se vrátila na pódium jako Celine Dion, aby potěšila fanoušky na velkolepém koncertě v O2 aréně.

5 fotek
Sobota patřila fanouškům oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! V pražské O2 aréně se konaly rovnou dva koncerty, na kterých vystoupili soutěžící z první, druhé i třetí řady Tváře. A nechyběla ani kráska ze druhé řady Markéta Procházková.

„Strašně si to užívám a moc jsem se těšila na lidi, se kterými jsem strávila čtvrt roku, včetně maskérek či vlásenkářek. Navíc jsem poznala i novou partu. Před tím vystoupením jsem však měla obrovský respekt. Jsem strašně ráda, že jsem takový masakr zažila, protože to bylo nádherné. Trému jsem ale měla úplně stejnou jako před natáčením,“ řekla Prásku.tv Markéta a dodala: „Na vlastním koncertě jsem nikdy tolik lidí nezažila, ale v rámci nějakých vokálů ano – zpívala jsem i před patnácti tisíci lidmi.“

Markéta se pořád věnuje divadlu a muzikálům, působí například v divadlu Kalich nebo v Hudebním divadle Karlín. Nyní se jí ale podařila krásná věc a bude z ní učitelka na konzervatoři! „Od září začínám učit zpěv na konzervatoři, na to se hrozně moc těším. A stala jsem se také patronkou nadace na ochranu zvířat spolu s Martou Kubišovou,“ doplnila krásná Markéta, která bude letní dovolenou trávit v rakouských Alpách a s rodinou u moře.

Autor: niž

Diskuze