Scarlett London - 8
Zdroj: Instagram
Chápete to?

Kráska naštvala svět rozkošnou FOTKOU na Instagramu: Lidé jí přejí smrt!

Blogerka Scarlett London (24) zveřejnila na Instagramu roztomilou fotografii. Netušila, že s ní naštve tolik lidí. Někteří jí dokonce přejí smrt.

7 fotek
Lidé si v komentářích nebrali servítky a slovně útočili na blogerku Scarlett London poté, co na svém profilu zveřejnila fotografii s názvem s textem: „Nejlepší rána začínají s úsměvem a pozitivními myšlenkami.“ Uživatelé sociální sítě ji odsoudili za faleš a přetvářku, kterou na internetu prezentuje.

Na roztomilé růžové fotografii sedí blogerka na posteli. Má na sobě roztomilé růžové pyžamo a dokonalý styling. Kolem ní jsou obří heliové balónky a na posteli palačinky a jahody. A právě díky této fotce se stala terčem urážek.

Začalo to poměrně mírnými komentáři, ale vše se později zvrtlo a začala padat dost ostrá slova. Dokonce jí někteří přáli smrt! Mnoho uživatelů odsuzovalo, že se na Instagram přidává spousta nereálných obrazů, které jsou v běžném životě nedosažitelné. Dále se jí vysmáli za palačinky, které jsou podle nich ve skutečnosti kupované balené tortilly.

"Vše na té fotografii je k smíchu. Od tortil až po uměle naaranžované produkty,“ zaznělo v jednom z komentářů. Mnoho z nich apelovalo také na to, že mladí lidé, kteří sledují její profil nebo jemu podobné jsou následně zklamaní a trpí depresemi, protože nemají to, co vidí na vystylovaných fotkách, kterých je Instagram plný.

Scarlett následně napsala, že dostává stovky nenávistných komentářů, ve kterých jí přejí smrt. „Lidé by mě měli nejprve poznat, až poté soudit,“ dodala. také uvedla, že si absolutně nemyslí, že by dívkám podsouvala nereálnou představu o životě. Nikdy netvrdila, že její život vypadá přesně tak, jako na fotkách, které přidává na sociální síť.

Autor: mk

Diskuze