Maria Dapirka - 1
Zdroj: facebook.com
Je nevinná...

Kráska letěla na dovolenou do Vietnamu: Teď jí hrozí POPRAVA!

Nevinný kukuč, roztomilý úsměv a mladistvý vzhled. Nenechte se zmást, tahle žena bude možná brzy popravena. Co tak hrozného udělala?

8 fotek
Maria Dapirka (30) letěla ze Singapuru do Vietnamu, když byly u ní nalezeny neuvěřitelná tři kila kokainu! Normálně by za něco takového nejspíš vyfasovala pár let za katrem, jenže ve Vietnamu mají pdmínky v tomto ohledu výrazně přísnější, a tak krásce hrozí nejhorší trest - poprava!

Žena se ale podle deníku Daily Mail brání tím, že celou dobu netuišla, že má v batohu tři kila tvrdé drogy. Prý to na ni narafičil její nigérijský přítel jménem Nick, o kterém ani dle vlastních slov nevěděla, že je drogový dealer. Měla za to, že je fotbalista.

Vypadá to tedy, pokud mluví pravdu, že ji možná bude stát život láska, kterou neznala evidentně tak dobře, jak si myslela. Místo cestování dívka sedí ve vězení a čeká na rozsudek smrti. Její právník vypověděl, že už se s popravou smířila, stále však společně doufají, že z popravy sejde a po třech letech ji z vietnamského vězení propustí.
 

Autor: bin

Diskuze