Upřímná láska, nebo zlatokopky?

Krása střídá nádheru: Jaký fotbalista má doma nejkrásnější ženu? Tyhle kočky jim budete závidět!

Stejně jako drahá auta a tetování k fotbalistům neodmyslitelně patří krásné ženy. Dámy, co si rozhodně uměly vybrat. To se to utrácí, zatímco jejich manžílkové vydělávají. Polonahé fotky z luxusních dovolených, pugéty růží a nebo nákupy s kámoškou... To všechno jsou starosti fotbalových manželek!

Jen těžko byste v české fotbalové lize hledali hezčího fotbalistu, než je Milan. S luxusem si potykal už dávno a tetovací studia jsou jeho druhý domov. Můžete hádat, na co kráska Katty sbalila tohoto krasavce. Umělá prsa? Botulotoxin v tlamičce a nebo její nekonečně dlouhé nohy? No, proti gustu žádný dišputát... Tato slečna se jinde než v posilovně opravdu nepředře.

Miroslav Stoch neboli Miňo si doma hlídá hned dva poklady. Jedním z nich je jeho čerstvě narozené miminko a druhým není nikdo jiný než jeho žena. Tato cizinka rozhodně ví, jak zaujmout – a to nejen jeho! Polonahé fotky sou na denním pořádku, a to i krátce po porodu.

Aleš má doma opravdu nebezpečné svůdnou ženu. Liana se nebojí ničeho a její tělo tvarované díky krasobruslení a fitku je dokonalé. Z fleku by se mohla živit jako modelka, ale zatím se drží pouze před objektivem fotoaparátu. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze