Hana Krampolová a Dagmar Patrasová na mejdanu
Zdroj: Profimedia, Prásk
Večírek

Krampolová s Patrasovou to rozjely na party s džusem. Víno si dopřával jen Krampol

Kamarádky Dáda Patrasová (62) a Hanka Krampolová (57) se sešly na večírku, kde ale nekonzumovaly žádný alkohol. Žena Jiřího Krampola s ním měla v minulosti těžké problémy, a tak dala raději přednost pomerančovému džusu, stejně jako Dáda vodě. Jediný, kdo si užíval červené, byl samotný Krampol.

6 fotek
Večer o džusu a o vodě. Takový zažily Dáda Patrasová a Hanka Krampolová, které se za celou dobu alkoholu ani nedotkly. Krampolová měla s alkoholem problémy a na léčení by se jistě nerada vrátila. Dáda byla solidární a po svém skandálu, kdy měla 2,5 promile v krvi za volantem, se rozhodla také zvolit vodu.

Jediný, kdo partu abstinentů kazil, byl Jiří Krampol, který si před zraky všech dopřával červené víno. Bylo zřejmé, že Hanka zrovna nemá náladu, o čemž vypovídal její výraz. Nedávno se Prásku svěřila, že vykouří tak deset cigaret denně, ale situace se zřejmě změnila, jelikož na večírku kouřila jen elektronickou cigaretu.

Není tomu dlouho, co byla propuštěna z nemocnice, kde byla hospitalizována z důvodu vyčerpání organismu, a tak se teď snaží, aby její životospráva byla takřka dokonalá.

Pomoc, už nemůžu! RADY jak bojovat proti vyčerpání
TEST: Nejsi závislá na alkoholu?

Autor: Han

Diskuze