Kate Middleton a Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Oběma to sekne, ale...

Vévodkyně Kate a Meghan opět na nože! Která vyhrála tvrdý souboj o přízeň?

13. 6. 2018

Všichni věnovali svou pozornost oběma mladým vévodkyním, které působily na oslavě 92. narozenin královny Alžběty II. jako vždy dokonale. Jenže tento boj o nejhezčí vévodkyni mohla vyhrát jenom jedna.

3 fotky
Královna slavila své narozeniny tradičně druhou sobotu v červnu, i přesto, že její skutečné narozeniny jsou 21. května. Na joslavě tak významného výročí se nezapomněla ukázat celá královská rodina, včetně Kate (36) a Meghan (36).

Obě vévodkyně byly vskutku okouzlující. Kate si vzala světle-modré šaty s jednoduchými doplňky a Meghan zvolila starorůžové šaty s trendy detaily. Outfit obou unesených dam doplňovaly klobouky, které jsou v královské rodině nezbytnou součástí celkového vzhledu.

Kate díky své výšce, svému sofistikovanému vzhledu a profesionálnímu vystupování oproti Meghan jasně zazářila a lidé mohli očinechat především na ní. Tak alespoň tentokrát zvítězila nad krásnou Meghan, která je poslední měsíce natolik středem pozornosti, že svou svatbou s Harrym (33) skoro zastínila i narození prince Loiuse.
 

Autor: nat

Diskuze