Zdroj: TV Nova
Špatné načasování

Královská rodina oslavuje těhotenství vévodkyně Meghan: Jen jediná osoba ZUŘÍ!

15. 10. 2018

Kensingtonský palác oznámil v pondělí ráno, že vévodkyně Meghan (37) čeká prvního potomka. Tahle zpráva ovšem už v pátek jednu osobu nepotěšila. Uhádnete, kterou?

7 fotek
Několik měsíců čekala celá Británie a další fanoušci královské rodiny na tento okamžik. V pondělí ráno to konečně přišlo. Přímo z paláce přišla zpráva, že Harry a Meghan očekávají na jaře prvního potomka. Hurá! Mezi všemi přejícími lidmi se ale přece jenom našla jedna osoba, kterou tahle zpráva ze zištných důvodů nepotěšila.

Oficiální prohlášení vydal Kensingtonský palác až dnes. Novinku ale oznámila Meghan s Harrym zbytku rodiny už v pátek na svatbě princezny Eugenie. A v tu chvíli byl oheň na střeše! Podle britských médií to naštvalo matku Eugenie, Sarah Ferguson.

A důvod? Jednoduchý! Harryho a Meghan měla nařknout z toho, že svojí radostnou novinou zkazili a zastínili svatbu její dcery. Nemohli si to snad nechat na jindy? A tak když dnes vyšlo oficiální oznámení o radostném očekávání, rozhodla se Sarah alespoň částečně chránit čest své dcery. Protože nechce, aby se na svatbu kvůli Meghaninu těhotenství hned zapomnělo, dala hned na Twitter několik fotek ze svatby s komentářem. „Jsem tak hrdá na Eugenii a Jacka!“ Teď je otázka, jestli tady jde v téhle situaci skutečně o hrdost nebo spíš ukřivděnost... Spíše to bohužel vypadá na druhou možnost.

Svatba princezny Eugenie versus těhotenství vévodkyně Meghan: Ukradla jí její velký den?
Další královský potomek na cestě: Princ Harry a Meghan oznámili, že čekají první dítě!
 

Autor: bin

Diskuze