Co řekne, to platí

Královna měla před svatbou vážný rozhovor s princem Harrym: Přísná slova na adresu Meghan!

Královna Alžběta II. má v královské rodině hlavní slovo. Teď se dostalo ven, co řekla údajně svému vnukovi Harrymu před svatbou s Meghan.

16 fotek
Královna Alžběta II. měla Meghan před svatbou zakázat, aby si na hlavu vzala diadém, který si vybrala. Zelené smaragdy, které na něm byly, mohly totiž prý "pocházet z Ruska". Zdroj blízký rodině, řekl, že si panovnice zavolala prince Harryho a vyčinila mu. "Byla to opravdu ostrá výměna názorů mezi královnou a princem Harrym. Řekla mu, že Meghan nemůže mít všechno, co chce, a že bude mít diadém, který jí vybere ona," tvrdí.

Podle britského deníku Metro měla potom Meghan na sobě diadém, který byl vyroben pro královnu Mary na její svatbu v roce 1932. Reportér Robert Jobson ve své knize tvrdí, že Harry řekl zaměstnancům před královskou svatbou: "Co Meghan chce, to Meghan dostane."

Poté, co si královna svého vnuka cnechala zavolat a měli spolu vážný rozhovor, si pak Meghan vybírala z ozdob, které byly součástí královské svatební výstavy. Potom s Harrym zašli do Buckinghamského paláce, kde královna schválila jeden diadém, který mezi ostatními vyčníval. Harry byl nadšený, jak dobře jeho babička vybrala. Meghan totiž dokonale padl a moc jí slušel!

Svatbu Meghan a Harryho si můžete připomenout ve videu výše.

Autor: mk

Diskuze