Dvě provokatérky

Krainová a Vignerová se líbaly na hotelovém pokoji! Záznam z hrátek se objevil na internetu

Simona Krainová (44) a Aneta Vignerová (29) spolu laškovaly na soustředění s modelkami. Je vidět, že tyhle dvě krásky umí pořádně provokovat. Jejich společné chvilky teď díky internetu může vidět každý!

Simona Krainová a Aneta Vignerová jsou velké kamarádky a společně strávený čas si vždy náležitě užívají. K tomu se jim naskytla příležitost, když spolu pracovně vyrazily na soustředění s modelkami do Tater. Celý den se věnovaly své práci a předávaly méně zkušeným modelkám své rady a tipy. Potom ale přeci jen přišla chvilka, kdy holky hodily všechny pracovní starosti za hlavu a trochu se uvolnily.

Vypadalo to, že snad obě krásky zapomněly, že mají s sebou v hotelu i své milované partnery. V hotelovém lobby se totiž trochu odvázaly a políbily se. Pohotový manžel Simony Krainové Karel Vágner (41) navíc celou „líbačku“ natočil a zveřejnil na svém Instagramu.

Nemusíte se však bát. Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu: Krainová - Vágner se nerozpadá a blonďatá modelka rozhodně nehledá povyražení jinde. S Anetou jsou prostě jen velmi dobré přítelkyně a nestydí se projevovat si vzájemně svou náklonnost. Navíc je to daleko lepší, než kdyby se holky mezi sebou handrkovaly, jak to někdy mezi modelkami bývá zvykem. Co myslíte?

Autor: mic

Diskuze