Elodie Hicks - 1
Zdroj: Twitter
Vtipné

Koupila si přes internet kalhoty: Když je rozbalila, nemohla se přestat smát! FOTO

Koupě oblečení přes internet je vždy trochu riskantní. Když si jednotlivé módní kousky nemůžete vyzkoušet, nemusí se vám objednávka vyplatit. Na fotkách vždy vypadá všechno pěkně, ale vaší postavě nemusí šaty vůbec lichotit.

Elodie Hicksová si z e-shopu PrettyLittleThing objednala kalhoty ve velikosti 4, ale nakonec se ukázaly být příliš dlouhé i na jejího 1,87 m vysokého přítele. Svůj příběh sdílela na Instagram: „Když jsou vaše kalhoty velikosti 4 příliš dlouhé i na vašeho skoro dvoumetrového přítele.“ Instagramového příspěvku si všiml i samotný obchod. Elodie vyzval k tomu, aby se spojila s týmem a problém tak mohli vyřešit.

Zdá se však, že Elodie není jediná s tímto problémem. Jedna dívka si koupila stylový crop-top, který jí ale po obléknutí odhalil bradavky. Další si koupila šaty v barvě hořčice, jenže ve skutečnosti byly svítivě oranžové a velké – vypadaly jako kabát.

Další dívce dokonce obchod zničil novoroční večírek. Poslali jí totiž úplně něco jiného, než si na poslední chvíli objednala. Místo šatů dostala oděv vzdáleně podobný velkému triku. „Otevřela jsem balík, abych se oblékla. Byla jsem předtím v práci a neměla jsem možnost si je vyzkoušet a byly to úplně jiné šaty,“ postěžovala si Brittany.

 

Autor: kap

Diskuze