Vladimír Růžička - 1
Zdroj: facebook.com
Trenér v chomoutu

SVATBA NA SPADNUTÍ: Kouč Růžička se bude ženit! Striptérku požádal o ruku necelý rok od smrti manželky

28. 12. 2016

Vladimír Růžička (53) je už nějaký ten pátek zamilovaný do své přítelkyně Marie (28), která se v minulosti živila jako striptérka. Nyní se hokejový trenér rozhodl, že jejich vztah by měl postoupit do další fáze a černovlásku požádal o ruku.

8 fotek
Růžička si pro svou přítelkyni přichystal vánoční dárek, na který dotyčná jistě jen tak nezapomene. Poklek pod ozdobený stromeček s obrovskou kyticí růží a vytáhl prsten s velkým diamantem.

Marie si samozřejmě nenechala celou událost jen pro sebe a na Facebooku se pochlubila fotografiemi s popiskem „Spolu... Navždy... V dobrém i ve zlém,“ které ukazují klečícího Růžičku. Pod příspěvkem se ihned objevilo několik gratulací. Všechny také samozřejmě zajímalo, kdy ke svatbě dojde.

Žádné do roka a do dne! Veselka bude už ani ne za půl roku. „V polovině června,“ pochlubila se zřejmě vdavků nedočkavá Marie na sociální síti.

Růžičkovi, kterému v únoru zemřela první žena Eva, divoká minulost své nastavájcí vůbec nevadí. Naopak, svou lásku si pořádně hýčká. V srpnu prodal dům na pražském Šeberově a pro sebe s mladou černovláskou koupil prostornou vilu, jejíž cena se podle isport.cz pohybuje okolo pěti milionů korun.

Zatímco ostatní páru gratulují, Růžičkův syn Vladimír jistě není ze svatby nadšený. Svou budoucí macechu nemůže vystát a s otcem se kvůli ní rozhádal.

Autor: bk

Diskuze