Ilustrátorka z Koreje - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Úžasné

Korejská ilustrátorka zachycuje lásku a intimitu tak dobře, že ji můžete cítit! FOTO

Ilustrátorka z Jižní Koreje se zaměřuj především na obrázky zamilovaných párů. Dbá na detaily a výraz postav. Láska a intimita z jejích obrázků jen sálá.

13 fotek
Yang Se Eun, aka Zipcy, je ilustrátorka ze Soulu v Jižní Koreji. Svou cestu umělkyně započala ve velmi mladém věku. "Od svých čtyř let jsem začala kreslit při sledování animovaných postaviček v televizi," řekla pro server Bored Panda .

Nejlépe známá je svými ilustracemi milujících se páru. Zipcy však své kresby netvoří na papír pomocí tužky a barev, ale ve Photoshopu. "Dělám všechny kresby s aplikací Photoshop. Když pracuji rychle, může mi trvat třeba jen jeden den, než se mi podaří obrázek dokončit, ale obvykle to trvá spíše dva dny. Někdy, když nejsem s kresbou spokojená, bojuji s ní klidně i celý týden," říká.


Na otázku, co je pro ni na kreslení nejjednodušší a nejtěžší, odpověděla, že "nejsnazší jsou čárové kresby a obličejové rysy, zatímco nejtěžšími částmi jsou oči a barvení“. Hodně se snaží zachytit v postavách emoce a vyjádřit pomocí očí lásku. To se jí však dost daří!

Autor: mk

Diskuze