Jan Kořalka - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Půjde sedět

Zpěváka z první řady SuperStar čeká vězení! Byl odsouzen za nechutné týrání

V SuperStar získával fanoušky svým vtipem a šarmem, teď se ale do povědomí veřejnosti zapsal hrůzným činem. Kvůli týrání ho čeká čas strávený ve vězení!

5 fotek
Netrvalo dlouho a po vyřazení z historicky úplně první české SuperStar v roce 2004 se na jeho jméno začal valit jeden problém za druhým. Začalo to odcizením karty jednoho z rodičů, ze které vybíral peníze, a pokračovalo to sexem s nezletilou. To je však maličkost oproti tomu, co předvedl minulý rok v březnu.

Vanu napustil studenou vodou, ve které nechal své štěně. Z koupelny odešel jakoby nic a vrátil se, až když už bylo zvíře mrtvé. Fotografie poté posílal přítelkyni. „Věděl, že štěně se v hluboké studené vodě rychle podchladí, vysílí, a tedy utone,“ uvedl soud. S tím druhým hodil do vany tak moc, že mu zlomil nohu.

„Měl jsem to řešit jinak. Ale nechci tady bejt posuzovanej, jako že jsem zavraždil psy,“ řekl podle deníku Aha! Kořalka, který byl v soutěži tehdy známý jako pěkný šprýmař. Soud mu však i přes jeho nesouhlas určil roční trest. Přítelkyni navíc musí zaplatit deset tisíc korun jako odškodné.
 

Autor:

Diskuze