Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Veronika Kopřivová/ Mister Universe
Prásk.tv

Kopřivová po rozchodu s Jágrem: Promluvila o stěhování k nové lásce

O tom, že to Veronice Kopřivové (28) a Jaromíru Jágrovi (47) ve vztahu neklape, si cvrlikali i vrabci na střeše. Když si opravdu dali sbohem, nikoho to příliš nepřekvapilo. Bývalá kadeřnice z Teplic si řekla, že život je jenom jeden a našla si záhy nového přítele, modela Mirka Dubovického (27). Fanoušci ji nyní obviňují z toho, že si na Jágrovi nahonila slávu, a pak ho odkopla. To ale Veronika razantně popírá.

8 fotek
Pro opravdu otevřenou zpověď se Veronika Kopřivová rozhodla zřejmě impulzivně. Prozrazuje v ní opravdu takřka vše. „To, že jsem si od bulváru vysloužila nálepku bývalé striptérky z německého Topless baru, jsem si zvykla. Tam jsem si rok o víkendech přivydělávala, abych se samostatně dostala z finančních problémů, které mi způsobil hlavně můj expřítel a moje naivita. Už v 19 letech jsem si zařídila vlastní kadeřnický salón a začala podnikat,“ zpovídá se Veronika na Instagramu a pokračuje obhajobou svého eshopu s oblečením. Jágr ji prý nezaplatil ani korunu. 

„Celej byznys jsem si vybudovala sama. Samozřejmě, že od té doby, co jsem začala být veřejně propíraná, si mého eshopu všimlo daleko více lidí a objednávky se zvedly. Díky vzájemnému respektu jsme se mohli oba věnovat své práci naplno. Vlastní výdaje a cesty jsem si platila sama,“ říká.

Její novou láskou, modelem Mirkem Dubovickým, se nijak netají. Prozradily je především snímky na Instagramu, které oba velmi nenápadně pořídili zvlášť, ale pozadí zůstalo jaksi stejné. Pak už nemělo smysl zapírat. Spekuluje se také o tom, že Veronika se měla přestěhovat z Teplic do Prahy, a to právě za svým novým objevem.

„K nikomu se nestěhuji. Realita je taková, že už delší dobu bydlím v bytě na Zličíně. Koluje, že jsme se s Jaromírem rozešli už před rokem. To je nesmysl,“ dodala. Chápeme. Asi to tentokrát nechce uspěchat.

Rozchod! Takhle dávají muži kopačky
Důležitá věc, kterou téměř každý ZAPOMENE udělat PO ROZCHODU

Autor: Han

Diskuze