Alabama Luella Barker - 7
Zdroj: Instagram
V 10 letech?

KONTROVERZNÍ GALERIE: Nejmladší beauty blogerka vzbudila poprask. Tohle přece děti nedělají!

Líčit se, zkoušet různé styly a chlubit se tím na internetu je dnes běžné. A k tomu patří vyzývavé pózy. K tomu patří: "Hi, I´m today sexy." Ale když je vám 10 let?

11 fotek
Není divu, že malá Alabama Luella Barker (10) čelí kritice. Stejně jako má na svém instagramovém účtu více než sto tisíc fanoušků, tak má i hodně kritiků. Přijde jim, že je příliš mladá na to, co dělá. Ale neměly by kritice čelit spíš její rodiče?

Otcem je poměrně slavný rocker a bubeník kapely Blink-182 Travis Barker. A dceru ve všem plně podporuje a samozřejmě ji její módní pokusy financuje, dokonce ji občas i fotí. Maminka Shanne jí zase pomáhá se stylingem a její módní blog spravuje.

Mnoha lidem to však nepřijde normální a dívku kritizují. Její máma dokonce promluvila o kyberšikaně. Po některých nevybíravých útocích, kde je její dcera dokonce označována za "ku*vu", dívka několik hodin pláče. Není schopna rozpoznat, že jsou to pouze slova na internetu a s realitou mají málo společného. Nedokáže si s poznámek lidí vzít jen to, že její činnost není úplně vhodná k jejímu věku. A hlavně, nedokáží to pochopit ani její rodiče, kteří se ji sice snaží chránit, ale zároveň ji podporují v něčem, co k útokům přímo vybízí.


 

Autor: der

Diskuze