Velikost penisu
Zdroj: Profimedia
Velký vs. malý

KONEČNĚ TO VÍME: Jak jsou na tom muži? Ženy přiznaly, jaká je pro ně ideální velikost penisu!

Otázka ideální velikosti penisu patří snad k těm nepropíranějším tématům mužské i ženské konverzace. Ale jaká míra je skutečně ta ideální?

Neexistuje snad nikdo, kdo by na tuhle otázku aspoň jednou v životě nepomyslel. Muži přemýšlí nad tím, jestli mají dostatečně uspokojující velikost své chlouby, a ženy řeší, jaká míra je pro v sexu vlastně nepřitažlivejší a nejpříjemnější. A jak zní odpověď na tuhle ožehavou otázku? Možná budete překvapeni.

Jestli totiž žijete v domnění, že "co je velké, to je dobré", tak se pořádně pletete. Žádná nestojí o to, aby jí chlap udělal z jeskyňky mezi stehny vjezd pro kamion! Navíc většina žen nepreferuje velké "nádobíčko" i proto, že je pro ně pak pohlavní styk bolestivý. A to se dost neslučuje se smyslem sexu, že?

Podle všeho ženám vyhovuje délka zhruba kolem šestnácti centimetrů, a co se týká obvodu - tam zmiňují cca dvanáct centimetrů. Ovšem pokud budeme mluvit o dlouhodobém vztahu, tam jsou určité odlišnosti. Jako partnerky totiž ženy dokážou slevit ze svých nároků, a být spokojené i s menší velikostí. Takže pánové, není tohle důvod k radosti?

Autor: lor

Diskuze