Hana Mašlíková
Zdroj: facebook.com
Nedivíme se

Hana Mašlíková o nabouchaném příteli: Bála se ho!

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (32) dlouhou dobu tajila svůj vztah, prostě si hlídala své soukromí. O svém klukovi ale konečně začala mluvit.

5 fotek

Hanka je známá svou láskou ke sportu, kterému se věnuje v jakékoli podobě, ať už je to volejbal nebo fitness. Před časem začala trénovat u jednoho z nejlepších zápasníků MMA Andrého Reinderse (34).

„Zamilovaný jsem a asi to přišlo postupně, jak jsme se poznávali. Známe se osm let a nic jsme spolu neměli, protože jsme měli partnery a respektovali se natolik, že bychom si nic jeden k druhému nedovolili. Teď s oblibou říkám, že jsme na sebe zbyli,“ řekl webu iDnes.cz Reinders.

André je výborný fitness trenér. Dlouho se spekulovalo, že to ti dva spolu pečou, ale páreček to neustále vyvracel. Konečně však přiznali lásku.

S přítelem je již více než rok a dokonce si pořizují i společné bydlení. Je to vážné?

„Měla jsem obavy, že když spolu začneme žít, tak já nebudu tak zodpovědná v těch trénincích a on poleví jako trenér, ale pořád to probíhá stejně,“ řekla modelka.

Spokojený pár nespojuje jen láska, ale i práce. Už téměř čtyři roky spolu trénují a nově natáčejí fitness videa pro lidi, kteří chtějí cvičit doma. Budete podle nich cvičit i vy?

Autor: haj

Diskuze