Taylor Swift a Tom Hiddleston - 4
Zdroj: Twitter
Pomoc, chci pryč!

CO TO JE? Snímek Taylor Swift a její nové lásky je hitem internetu. Fanoušky zaujal podivný detail

Že je Taylor Swift (26) čerstvě zamilovaná do herce Toma Hiddlestona (35), není žádným tajemstvím. Fotku zamilovaného páru si však všichni představují poněkud jinak.

7 fotek
4. červenec je pro obyvatele USA nejvýznamnějším dnem v historii. Den nezávislosti se pojí s přijetím deklarace, díky které se Spojené státy staly definitivně nezávislé na Velké Británii. To se odehrálo v roce 1776 a od té doby se čtvrtý červencový den významně zapsal do dějin USA.

Také Taylor Swift si neodpustila oslavu Dne nezávislosti. V rámci oslav uspořádala párty, ze které vznikla kompromitující fotografie. Celý svět čekal, až se na veřejnosti oficiálně objeví se svým přítelem, hercem a filmovým bratrem Thora Tomem Hiddlestonem. A díky Taylořině kamarádce Britney Maack, se tak i stalo.

Britney na svém Instagramu zveřejnila fotku, kde jsou kromě vrkajícího zamilovaného páru i další osoby. Normálně by se každý soustředil na Taylor a Toma, ze kterých přímo číší typická počáteční zamilovanost, ale na tomto snímku celý svět zaujalo něco zcela jiného. Vedle Taylor a Toma sedí herec, který letos o sobě dal vědět jako drsňák Deadpool, Ryan Reynolds. Ryanovi na klíně sedí neznámá dívka, avšak největším pro fanoušky se stal jeho výraz ve tváři.

Lidé na sociálních sítích spekulují, co se asi Ryanovi stalo. Někdo tvrdí, že svým výrazem vysílá signály s voláním o pomoc, další lidé si myslí, že je nešťastný a trpí kvůli přítomnosti na Taylořině večírku. A asi nejméně zajímavá možnost je, že se Ryan nechtěně na chviličku zamyslel a přitom fotograf zachytil bez jeho vědomí onen známý duchem nepřítomný výraz, kdy člověk kouká tzv. "do blba".

Jisté je, že si teď celý internet dělá legraci z Ryanova výrazu, a tak jako reakce na fotografii vzniklo už mnoho nejapných, přesto trefných vtípků. Otázkou zůstává, kdo to nakonec schytal víc. Jestli Taylor, která díky Ryanovi přišla o pozornost fanoušků anebo Ryan, ze kterého mají fanoušci pěknou srandu. 

Autor: bin

Diskuze