Rihanna - 2
Zdroj: Profimedia / instagram
Bravo!

Konečně! Rihanna překvapila celý svět. Tohle nikdo nečekal

Zpěvačka Rihanna (28) je na scéně již přes deset let a podle všeho má ještě hodně před sebou. Přesto už dnes se před klaní legendy.

Robyn Rihanna Fenty se prosadila v celosvětém měřítku už jako teenagerka, takže následující čísla nejsou velkým překvapením. Je držitelkou sedmi cen Grammy. Celkem nahrála dvanáct "number-one" hitů (v americké hitparádě Billboard Hot 100) a ve svých 23 letech tak byla nejmladší umělkyní, která toho dosáhla.

Další zlom nastal v pátek, kdy její singl Work, který nazpívala spolu s rapperem Drakem, dosáhl na první místo americké hitparády. Díky tomuto počinu se stala již třetím nejúspěšnějším americkým zpěvákem všech dob! A to jí ještě nebylo třicet let.

Bad Girl RiRi tak v historickém pořadí vítězů Billboard’s Hot 100 chart předstihla takové legendy jako jsou Whitney Houston, Madonna, nebo Michael Jackson. Před ní už jsou pouze Mariah Carey a britští Beatles. Ale ti, při vší úctě ke stále vystupující Mariah Carey, další number one nepřidají. Takže Rihanna může stoupat dál.

Počet vítězství v americké Billboard’s Hot 100 chart:
20. The Beatles
18. Mariah Carey
14. Rihanna
13. Michael Jackson
12. Madonna
12. The Supremes
11. Whitney Houston
10. Janet Jackson
10. Stevie Wonder
 

Autor: red, wiki

Diskuze