Harry a Meghan - 1
Zdroj: Profimedia
Bude další princátko?

KONEČNĚ: Princ Harry promluvil o dítěti s Meghan! Tato slova Brity šokovala

19. 7. 2018

Princ Harry (36) a krásná Meghan (36) si řekli ano už před dvěma měsíci, a tak je jasné, že si všichni hned začali pokládat otázku, kdy plánují prvního potomka. Jenže to vypadá, že radostnou novinu jen tak neoznámí...

7 fotek
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou svoji přesně dva měsíce a rozhodně není žádným tajemstvím, že se v královské rodině a minimálně v celé Británii všichni klepou na to, až krásná Meghan otěhotní. Jenže zatím to nevypadá, že by se páru zadařilo, nebo zadařit chtělo...

Zatímco o necelé tři roky starší William je už trojnásobným otcem, Harry, který si dlouho a bujaře užíval života, v tomto směru výrazně zaostává. Proto si mnoho lidí položilo jednu z jistě nejobávanějších otázek - chce vůbec děti? Kdyby ne, byla by to pro královskou rodinu jistě velmi hluboká rána!

Naštěstí se ale Harry na téma rodičovství nedávno vyjádřil pro Mad World z The Telegraph a dal konec všem pochybám: „Samozřejmě bych děti chtěl. Jsem kmotrem několika dětí mých přátel,“ pochlubil se novopečený vévoda a hlavně překvapil svým vyspělým názorem, který by před několika lety ještě možná neměl.

Pochybnosti o tom, jestli si Meghan přeje děti, pravděpodobně nikdo nemá, a tak jestli Pán Bůh dovolí, bude se moct královská rodina po malém Louisovi (2 měsíce) co nevidět těšit na další přírůstek do rodiny.
 

Autor: bin

Diskuze