Miley Cyrus - 2
Zdroj: Instagram
Klasika nebo něco extra?

KONEČNĚ HO UKÁZALA! Miley Cyrus se pochlubila prstenem. Jak vypadá snubák slavné rebelky?

Zpěvačka Miley Cyrus (23) a herec Liam Hemsworth (26) sice oznámili zasnoubení už v březnu, ale až teď se kontroverzní hvězda pochlubila prstenem, který dostala od svého prince.

6 fotek
Na začátku letošního roku se pár společně objevil na veřejnosti a oznámil znovuzrození staré lásky. Po estrádě rozchodů a návratů s dvouletou pauzou, kdy o tom, že by se spolu dvojice vídala, nebylo ani vidu ani slechu, by asi málokdo čekal, že se tyto dvě pohledné hvězdy dají ještě někdy dohromady.

Ale osud tomu tak chtěl, a tak v lednu Miley a Liam veřejně promluvili o tom, že jsou opět spolu, a nedlouho na to přišli dokonce s tím, že bude svatba! Dojatá Miley řekla 'ano', a tak fanoušci nedočkavě čekají na to, kdy do toho známý páreček konečně praští!

K zásnubám však neodmyslitelně patří i zásnubní prsten, který Liam své milé Miley navlékl na levý prsteníček. Ten se zpěvačka nejspíš "jen tak" rozhodla ukázat na snímku, který zveřejnila na Instagramu. Na něm se baví u bazénu se svojí kamarádkou a pravou rukou fotí společné 'selfíčko'. A jen málokdo by asi nezaznamenal, že se jí na prsteníčku třpytí nějaký šperk - ano, je to on! Kdo by ale očekával, že kontroverzní zpěvačka hrdě nosí na ruce nějaký přeplácaný kýč, jak by se u ní dalo klidně předpokládat, ten by se asi spletl. Podívejte se na to, čím si fešák Liam pojistil nezkrotnou Miley!

Autor: bin

Diskuze