Karel Gott a Felix Slováček - 1
Zdroj: Profimedia
Měl by se už zamyslet

Konec přátelství! Felix Slováček přišel o dalšího kamaráda. Proč se s ním Karel Gott nebaví?

Felix Slováček (73) žije už delší dobu v mileneckém vztahu s Lucií Gelemovou (33). V důsledku toho přichází o své příznivce jak v kruhu rodinném tak i přátelském. Nyní se s ním přestal bavit i obvykle nekonfliktní Slavík Karel Gott (77)! A to už je, co říct. Proč už Mistr nechce mít se Slováčkem nic společného?

8 fotek
Felix Slováček je bezhlavě zamilovaný do své mladé milenky Lucie Gelemové (33). Lásku mu ale moc lidí nepřeje. Problémem je velký věkový rozdíl mezi milenci, který je trnem v oku spoustě lidem v jejich okolí.

Více ale všem vadí, že Felix zesměšňuje svou ex partnerku zpěvačku Dádu Patrasovou (60). Ta si svou milou povahou získala spoustu příznivců. Není tedy divu, že Felix ztrácí s každou svou eskapádou další a další přátele, kteří mu jeho bohémský život nehodlají tolerovat.

Nyní ale přichází o dalšího ze skutečných přátel. A nejedná se jen tak o někoho. Řeč je o mistru Karlu Gottovi (77). Oba umělci se účastnili stejného večírku v O2 areně. Místo obvyklého přátelského rozhovoru na něj Karel ale jen ze slušnosti mávl z dálky rukou. Celý incident se odehrál při nácviku na Českého slavíka. Gott už prý nechce být více spojován s Felixovým skandálním chováním, a ještě více mu vadí jeho kruté chování k Dádě, které si Gott velice váží.

Skladatel by si tak měl rychle ujasnit priority, protože se klidně může stát, že mu mladičká milenka brzy uteče a on zjistí, že je na stará kolena úplně sám. A to by určitě nechtěl!

Autor: Beat

Diskuze