Berenika Kohoutová a manžel Pavel Čechák
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Nečekané přiznání

KONEC VELKÉ LÁSKY: Vítězka Tváře Berenika Kohoutová se rozešla s manželem! Co za tím stojí?

Sotva Berenika Kohoutová vyhrála Tvojí tvář, vyplula na povrch nečekaná zpráva z jejího soukromí. Krásné herečce se po roce a půl rozpadlo manželství s filmovým producentem Pavlem Čechákem. Proč?

7 fotek
Berenika Kohoutová se minulou sobotu stala absolutní vítězkou show Tvoje tvář má známý hlas. Proto nikdo nečekal, že jen o tři dny později přijde s tak nečekaným vyjádřením. V úterním živém chatu s moderátorkou Veronikou Petruchovou totiž dostala tak osobní otázku, že šla s pravdou ven. Přiznala rozchod s manželem!

Krásná Berenika byla od jara loňského roku vdaná za filmového producenta Pavla Čecháka, který je také bývalým manželem předchozí vítězky Tvojí tváře Tatiany Vilhelmové. Že v době, kdy soutěžila v show Tatiana, jí Čechák po boku nebyl, je celkem zřejmé. Herečka je několik let ve spokojeném vztahu se zpěvákem Vojtou Dykem. To, že ale během soutěže nebyl ani po boku své manželky Bereniky, by hádal asi jen málokdo.

„Dobře, tak já to teda řeknu. S manželem jsme se na začátku Tváře rozešli, takže mě moc nepodporoval. A je to venku,“ přiznala Berenika ve chvíli, kdy se jeden z fanoušků zeptal, jestli jí manžel během soutěže podporoval. Herečka si tak řekla, že už nemá cenu mlčet a šla s pravdou ven. Manželství nevydrželo kvůli hereččině pracovnímu nasazení. Muzika a herectví jsou její vášní, kterým dala přednost před rodinným štěstím. S Pavlem Čechákem tvořili s roční pauzou pár od roku 2011, teď je ale jejich vztahu nejspíš definitivně konec... Důležité je, aby byli oba šťastní.
 

Autor: bin

Diskuze