Jakub Prachař, Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Krize

Konec manželství? Prachař si sbalil saky paky a utekl od Agáty

O krizi v manželství Jakuba (35) a Agáty (34) Prachařových vědí už úplně všichni. Napovídaly tomu především podivné vzkazy, které Agáta umísťovala na sociální síť. Jejich vztah je údajně prošpikován nevěrami a herec se dokonce nyní sbalil a odjel. Odešel definitivně?

Vypadá to, že manželství Jakuba Prachaře a Agáty Prachařové už definitivně skončilo. Herec Velikonoce trávil s přáteli v Peci pod Sněžkou a Agáta doma. Ta mezitím dala na sociální síť fotku ze svatby, pod kterou napsala: “Rozejít se na výročí umí málokdo.” Po chvíli ji ale smazala.

Všichni předpokládali, že po příjezdu půjde Jakub za rodinou, ale nestalo se tak. Ve dveřích se otočil na podpatku a odjel. Manželská krize je na Agátě znát. I když se snaží tvářit šťastně, vypadá unaveně. Dost možná proto, že se jí vracejí staré hříchy.

Agáta měla v minulosti Jakuba několikrát podvést a Jakub ji zřejmě taktéž, a to před pár lety při natáčení talentové soutěže. V porotě seděl se slovenskou herečkou Dianou Mórovou, se kterou měl strávit noc na hotelu, což napsal zprávou tajný pisatel Agátě. Jejich láska už zřejmě vyprchala a všichni jen čekají, kdy se veřejnosti definitivně přiznají, že už nejsou spolu.

Může být nevěra kořením vztahu?
Ustáli jste nevěru? Jak si po ní srovnat vztah

Autor: Han

Diskuze