Katy Perry a Orlando Bloom - 1
Zdroj: Profimedia
Rozchod, nebo pauza?

KONEC VELKÉ LÁSKY: Katy Perry a Orlando Bloom se rozešli! Co za tím stojí?

A je to tady. Další ze slavných Hollywoodských párů nevydržel. Katy Perry (32) a Orlando Bloom (40) se nyní rozcházejí po pouhém roce společného soužití. Co ale stojí za krachem jejich vztahu?

8 fotek
Je dost možné, že se zpěvačka Katy Perry v těchto dnech sbalí a půjde do armády. Jako tomu bylo i v jejím známém hitu Part Of Me. I tam totiž měla Katy také zlomené srdce. V tom skutečném životě ale koluje informace, že si slavný páreček dává pouze pauzu. Všichni ale dobře vědí, jak tyhle „pauzy“ dopadají. „Ještě předtím, než se začnou šířit fámy, můžeme potvrdit, že Orlando a Katy si dávají v současnosti ve vztahu pauzu,“ nechali se slyšet jejich zástupci pro magazín US Weekly.

Mluví se však o tom, že úspěšná zpěvačka již delší dobu touží po dítěti a je dost možné, že herec žádného dalšího potomka nechtěl. Z předchozího manželství s modelkou Mirandou Kerr (33) již má syna Flynna, kterému je šest let. Velkou roli mohlo hrát také pracovní vytížení obou dvou. Kvůli tomu se rozpadlo i zpěvaččino předešlé manželství s Rusellem Brandem (41).

Tomu, že nebe není bez mráčků, už nasvědčovalo to, jak se k sobě hvězdný pár choval na Vanity Fair Oscar Party. Oba působili celkem odtažitě a přítomným fotografům pózovali zvlášť. Zpěvačku navíc doprovodil úplně jiný muž. Tak uvidíme, třeba všechny příjemně překvapí a slibovaná pauza bude opravdu jen pauza. Pokud ne, tak jim to bohužel moc dlouho nevydrželo.

Autor: mic

Diskuze