Kylie Jenner
Zdroj: Instagram
Jak vydělat snadno a rychle

Kolik berou za příspěvěk na Instagramu největší celebrity? Z těchto částek se vám protočí panenky!

Dnešní mladší generace nedají už bez Instagramu ani ránu. Původní záměr sdílení zážitků a dalších životních radostí ale překlenul v drsný byznys. Celebrity na Instagramu vydělávají miliony! Tady máte deset nejvýdělečnějších.

Instagram a další sociální sítě nejsou v 21. pouze internetovou zábavou, ale dalším paralelním světem. Na Instagramu tak lidé sdílí opravdu všechno. Přes jídlo, selfie, bydlení, dovolených, a po propagaci různých výrobků. Reklama na Instagramu jede ve velkém, protože je to pro dané celebrity rychlý a jednoduchý přivýdělek.

Stačí vložit na Instagram fotku s novými hodinkami, a tak jako náhodou označitm společnost a její instagramový profil, a reklama je na světě. A přesně takhle to funguje! U nás patří k největším podnikatelům na poli Instagramu Leoš Mareš (41). Oproti zahrančiním celebritám je však i on malý pán. Znáte to - ten malý český rybníček.

Pak jsou tu ale celebrity, které vydělávají Instagramem opravdu astronomické sumy. Vždy se to odráží v zásadě od oblíbenosti dané hvězdičky. Čím víc followerů, tím vyšší hodnotu má jeho příspěvěk, protože ho uvidí více lidí. A tak vám přinášíme žebříček TP 10 zahraničních hvězd, které vydělávají Instagramem nemalé částky. Kolik? Na to se podívejte na další straně!

 

Autor: bin

Diskuze