Dominika Gottová a Dominika Gottová - 1
Zdroj: Profimedia
Bude lépe

KOLAPS dcery Karla Gotta! Za vše může vážná nemoc

Karel Gott (78) má starost o svou nejstarší dceru Dominiku Gottovou (44). Ta si kvůli vážnému onemocnění zažila velmi drsné chvíle, které způsobily velké škody na jejím vlastním zdravotním stavu. Čím si poslední roky prošla?

6 fotek
Nejstarší dcera Karla Gotta Dominika Gottová si prošla poslední roky peklem. A to kvůli vážným nemocem, které se v její rodině objevily. Vše začalo u jejího manžela, poté přišla další krutá rána v podobě nemoci její matky, a nakonec rakovinou onemocněl i samotný Slavík. Není proto divu, že to Dominika nesla velmi těžce a její psychický stav vyžadoval lékařskou pomoc.

Všechno to začalo, když onemocněl před lety její manžel Tima Tolkkiho (51), který trpěl silnými maniodepresemi. „Víte, žijete nějaký život, ale zasáhne nemoc blízkého. Plně se mu věnujete, přitom se trápíte. Pak už to nemůžete vydržet a utečete pryč. Už nechcete dál snášet ataky jeho nemoci, k tomu bílé noci a tu zimu na severu. A chcete zase normálně žít,“ řekla před časem Blesku nešťastná Dominika.

V roce 2015 se vrátila do rodného Česka a začala se starat o nemocnou maminku, bývalou tanečnici Antonii Zacpalovou (82). Ta trpěla velkými potížemi s nohama a chůzí, a tak ji Dominika pomohla sehnat domov pro seniory, kde o ni bylo dobře postaráno. Pouhých několik měsíců na to ale Slavíkovi lékaři zjistili rakovinu mízních uzlin. To už na Dominiku bylo příliš. Pomyslnou třešničkou na dortu byl fakt, že se Dominika dozvěděla, že veškerý otcův majetek bude přepsán na manželku Ivanu. S otcem se pohádali a nemluvili spolu.

Dominika tak našla oporu ve svém manželovi, jehož zdravotní stav se začal zlepšovat a vrátila se za ní do Finska. To jen umocnilo několikaměsíční ticho mezí ní a otcem Karlem. Letos v létě se nakonec usmířili. Přesto si Dominika ze složitého období nese následky, a tak musí brát léky, aby se její zhroucená duše zase vrátila do pořádku. „Medikamenty na uklidnění mi pomáhají! Ale to je v současném světě zcela běžné,“ přiznala Gottova dcera. Tak snad už se v jejím životě blýská na lepší časy.

Autor: bin

Diskuze