Kojící žena - 2
Zdroj: Profimedia
Vyřešila to po svém

Kojící matku v restauraci požádali, aby se zahalila: Její reakce teď baví internet! FOTO

Od chvíle, kdy byl zveřejněn obrázek této ženy, kterou v restauraci požádali, aby se zahalila, když kojila, získal velké množství sdílení a liků. Lidi na internetu skvěle baví její reakce.

Pro kojení není vyhrazen žádný čas ani místo. Když chce miminko prostě najíst, tak musí dostat jídlo! Mnoho matek je však kritizováno, když dítě kojí na veřejnosti. Matka čtyřměsíčního chlapce byla nedávno požádána, aby se zakryla, když dítě kojila v restauraci mexické restauraci Cabo San Lucas. Co udělala, nikdo nečekal!

Namísto toho, aby nějak zareagovala na mužovu poznámku, se Melanie Dudley opravdu rozhodla zakrýt. Místo prsa si ale zakryla obličej! Její manžel ji pak vyfotil. Rodinná kamarádka Carol Lockwood pak snímek zveřejnila na Facebook s textem: "Moje přítelkyně byla při kojení dítěte požádána, aby se zakryla, tak to udělala!"

Mnoho lidí v komentářích ženu slovně podpořilo. zatímco jedni píší, že je génius a vymyslela to skvěle, druzí zase poznamenali, že kojení je právě tím důvodem, proč existují prsa.

Autor: mk

Diskuze