Na medaili to není

Koho mají Britové z královské rodiny nejraději? Vévodkyně Meghan nečekaně pohořela!

V souvislosti s královskou rodinou se v letošním roce nejčastěji skloňovalo jméno nejčerstvější členky Meghan Markle (37). A i kdy by se mohlo zdát, že se stala zlatíčkem Británie, výsledky průzkumu hovoří jinak.

8 fotek
Britové odpovídali na anketu společnosti YouGov, ve které byli dotazováni, koho mají ze členů královské rodiny nejraději. V posledních měsících se totiž o královské rodině mluvilo hlavně v souvislosti s krásnou Meghan. Nejdříve svět řešil svatbu, poté spekulace o těhotenství a teď už potvrzený brzký příchod miminka.

A jak se zdálo, Meghan se velmi dobře adaptovala a lidé si jí oblíbili. I přes svou popularitu ale v místní anketě nedopadla podle očekávání. Skončila totiž z deseti příček na šestém místě! Ano, není to propadák, ale mohlo by být i lépe... A kdo že těhotnou vévodkyni trumfl?

Na prvním místě se paradoxně umístil její choť princ Harry. Možná právě díky svým eskapádám z minulosti se stal tak oblíbeným, protože ukázal, že i člen královské rodiny je jen člověk, který dělá chyby. Ze všech dotázaných pro něj bylo neskutečných 77 %! Na druhém místě se pak umístila samotná královna, na třetím princ William, na čtvrtém vévodkyně Kate a pátým se stal královnin choť princ Philip. A až po něm se umístila Meghan, která tak předběhla jen prince Charlese, princeznu Anne Mountbatten-Windsor, Zaru Phillips a Charlesovu manželku Camillu, která skončila jako poslední.
 

Autor: bin

Diskuze