Martin Kocián
Zdroj: Extra.cz / Isifa
Odhalení

Kocián z Lunetiku přiznal, že zranění skutečně způsobil expřítelkyni on svým autem!

V pondělí obvinila bývalá přítelkyně K. Z. Martina Kociána z kapely Lunetic, že ji srazil autem a ukázala snímky svých zranění. Kocián dnes celou věc potvrdil, ale uvedl trochu jinou verzi událostí...

3 fotky
"Byl jsem s Kateřinou na svatbě jejího bratránka. Poprosila mě, abych byl její garde. Mejdan byl v Braníku, kde se popíjelo, Katce jsem se věnoval, jen jsem se asi na tři čtvrtě hodiny zakecal na baru s kamarádem. Jak byla opilá, před rodinou mi kvůli tomu ztropila strašnou scénu, jak si jí nevšímám, tak jsem se zasekl a šel jsem pryč. Dostala z toho hysterický záchvat, skákala po mně a dávala mi rány. Nechtěla mě pustit. Nemohl jsem ani zavřít auto a odjet, tak jsem ji shodil na zem. Ale ne nijak brutálně. Bohužel se pořád držela dveří, já auto rozjel a ona spadla. Ne, že bych ji tedy přejel, ale něco se stalo. Jenže s ní vážně nebyla řeč, nemohl jsem se jí zbavit. Zkuste si představit opilou ženskou," sdělil Martin webu super.cz. Mluví pravdu?

Sám Kocian uvedl, že se při incidentu zranil. Rozřízl si ruku o palubní desku, když se s dívkou přetahoval. A navíc si myslí, že zranění dívky nejsou tím pravým důvodem, proč ho chce hnát k soudu. Za tím podle něj stojí prostý fakt, že ji nechal.

"Po pár dnech jsme se viděli, ještě jsem jí týden píchal heparinové injekce do břicha. Pak jsem odjel zpátky za partnerkou Andreou a nemocnou dcerou. A to je ten pravý důvod, proč mě teď chce popotahovat po soudech. Z lásky se stala nenávist a chce se mi mstít za můj odchod," dodal zpěvák.

Autor: pul

Diskuze