Diana Kobzanová
Zdroj: Foto: Harper's Bazaar
Diana Kobzanová
Hot News Nestoudnice to je

Kobzanová má nového chlapa. Podívejte se, koho už měla v posteli!

Aktualizováno 25.6. 2013 21:51

Modelka a Miss České republiky 2001 Diana Kobzanová (31) už má zase nového chlapa. Sbalila hokejistu Michaela Frolíka. Zmapovali jsme, které slavné tváře prošly její postelí!

Hokejista New York Rangers Petr Nedvěd (42)

Hokejista klofnul Dianu chvíli poté, co byla korunována Miss České Republiky. Milenci vztah nejprve tajili, pak se ale před veřejností neskrývali a dávali na odiv svou lásku celému světu, jenže… Osudnou trhlinou v křehkém vztahu na dálku bylo Nedvědovo žhavé flirtování se "známou z New Yorku", Evou Herzigovou.

Fotbalový obránce Martin Jiránek (34)

Diana se s Martinem seznámila v roce 2002, láska jim vydržela celé čtyři roky. Fotbalista dokonce požádal modelku o ruku, bohužel nebo bohudík se rozešli dřív, než se stihli vzít. Jiránek po rozchodu požadoval od Kobzanové vrácení snubního prstenu

Podnikatel Tomáš Petera (41)

Se sportovním magnátem byla modelka jako na horské dráze. Petera to v řadách modelek pěkně kosil. Měl pletky i s Petrou Minářovou, ta se kvůli němu rozvedla a on si skotačil s Dianou. Přestože vztah trval několik let, láska nakonec nevydržela. Prý v tom nebyl nikdo třetí, jen na sebe páreček neměl dost času.

Automobilový závodník Štěpán Vojtěch (36)

Modelka a automobilový závodník, kdo by to byl řekl. Přesto, že to není taková klasika, jako modelka – hokejista, modelka – fotbalista, tak si Diana nemohla vztah se Štěpánem vynachválit. Bývalí partneři se seznámili přes společného kamaráda Aleše Valentu. Diana o vztahu mluvila jako o spříznění duší, souladu ve všem. Zkrátka láska nadevše. Bohužel, spříznění duší bylo brzy ukončeno a modelka už je rok bez závodníka.

Hokejista Michael Frolík (25)

A zase ta hokejka. Dianin nový objev je zajíček z řad NHL. Blondýnka provalila jejich lásku, když Frolíkův tým Chicago Blackhawks vyhráli Stanley Cup a Didi se neudržela a za svým milým vběhla na led a zavalila ho polibky a objetím. Tak snad už to tentokrát bude ten pravý.

Autor: eja