Petr Borkovec, Katarína Knechtová
Zdroj: Instagram
Co je pravda?

Knechtová konečně promluvila o vztahu s Borkovcem: Jak to je s jejich láskou?

19. 6. 2018

Už dlouhou dobu se mluví o tom, že se jeden z finalistů SuperStar 2018, Petr Borkovec, zamiloval do porotkyně Kataríny Knechtové. Na svůj Instagram s ní sdílel mnoho fotek a vždy se ke zpěvačce také láskyplně vyjadřoval. Ona teď konečně řekla, jak to mezi nimi skutečně je!

8 fotek
Nedávno na sociální síti Borkovec vyvěsil zamilované vyznání: "Děkuji vám za podporu, ale největší děkuji patří této slečně Kateřince. Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie, a ty oči. Jsem prostě zamilovaný. Si prostě úžasná! Tvůj úsměv mě vždycky potěší. Nemusím nic jiného říct, pouze děkuji, děkuji."

Slovenská zpěvačka se teď rozhodla, že konečně vše uvede na pravou míru a pro portál pluska.sk promluvila o jejich vztahu: "My jsme se skamarádili, jsem jeho velký fanoušek. Je pro mne typ designového hlasu. Ten se mi na Petrovi vždycky líbil a myslím, že od začátku mi na něm nějakým způsobem záleželo, protože měl ty problémy, které měl," uvedla.

Knechtová i další členové poroty prý viděli, že má mladík talent, ale potřebuje nakopnout. "A protože jsem byla v porotě jediná žena, tak jsem se toho ujala a vytvořili jsme si opravdu pěkný vztah. Nevylučuji, že bychom v budoucnosti vyzkoušeli nějakou spolupráci," doplnila Knechtová.

Na otázku, jestli má s Petrem milostný vztah, odpověděla: "Beru to všechno na bázi kamarádství. Myslím si, že já nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je skvělý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď mám svých aktivit dost," uzavřela.

Autor: mk

Diskuze