Tamara Klusová a Tomáš Klus
Zdroj: Instagram, Tamitadyje
Prásk.tv

Klusová ukázala, jak vypadá pod šaty: Tohle je realita!

Tamara Klusová (31) má s Tomášem Klusem (33) už tři děti - Josefínu, Jenovéfu a Alfréda. Na dnešní dobu je to v jedenatřiceti letech úctyhodný výkon. Instagram má plný rodinných fotek, kde všichni vypadají jako reklama na štěstí. Tamara se představu o svojí dokonalosti rozhodla rozbít a zveřejnila, jak ve skutečnosti vypadá její postava po třech porodech.

9 fotek
Tamara Klusová je pro mnohé vzorem. Je důkazem toho, že i po třech porodech se dá vypadat skvěle. Manželka Tomáše Kluse ale moc dobře ví, že nikdo není dokonalý a nebojí se to říct.

„Jsem máma třech úžasných dětí, které vnímám jako to nejkrásnější, co mě v životě společně s Tomem potkalo. Každé těhotenství nakreslilo na mém těle spousty kreseb, které mi ten zázrak zrození při každém pohledu na ně připomínají,“ napsala na Instagram ke snímku, kde jí dcera Josefína tahá za povolenou kůži na břiše.

Snímku předchází ještě jedna fotografie, kde Tamara stojí u zdi a břicho má ploché. Obě momentky dělí patnáct sekund. Manželka Tomáše Kluse tak představu o své bezchybnosti v mžiku zbořila a dobře udělala. Spoustu jejích příznivkyň totiž uklidnila.

„Mějme se rády a zároveň milujme naše těla, která nenechme chřadnout a pečujme o ně,“ dodala Klusová a zvýšila tak ženám sebevědomí.
 

Autor: Han

Diskuze