Halloweenský kostým modelky Heidi Klum
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Heidi Klum opět vévodila Halloweenu! Její proměna všechny ohromila

Oblíbený americký svátek Halloween slaví lidé po celém světě. S nimi i známé celebrity, a to především Heidi Klum. Modelka každým rokem vymýšlí propracovanější kostýmy. A letos tomu nebylo jinak. Dokonce si její proměnu mohli fanoušci užít naživo. Klumová se totiž posadila za výkladní skříň jednoho z knihkupectví v New Yorku.

Už několik let se Heidi Klum přezdívá "královna Halloweenu". Mezi její slavné kostýmy patří například princezna Fiona z filmu Shrek, vlkodlak z videoklipu Michaela Jacksona Thriller nebo postava Jessicy Rabbit z Falešné hry s králíkem Rogerem. I letos Heidi předvedla skvělou proměnu.

 

Tentokrát se rozhodla pro mimozemšťana, uvedl deník USA Today. Kostým byl strašidelný. Například odkrýval mozek, různé svaly na těle nebo střeva. To vše však bylo součástí kombinézy, kterou na sebe modelka navlékla. Po celou dobu ji mohli fanoušci sledovat naživo před výlohou knihkupectví v americkém New Yorku.

 

Vše také zveřejnila Klumová na svém instagramu. Fanoušci obdivovali nejen kostým, ale i její výdrž. Příprava kostýmu totiž trvala několik hodin. "Musíte být vyčerpaná! Více než dvanáct hodin sedět a nehýbat se. A ještě s takovou váhou na vašem těle. Jste opravdu mimořádná," napsal k příspěvku její fanoušek.

 

5 fotek

 

Na kostýmu modelka i členové týmu pracovali několik měsíců. Musel být hotový do akce Halloweenská kostýmová party, kterou Heidi Klum každoročně pořádá. Na ni ji pak doprovodil její manžel Tom Kaulitz. Ten se letos proměnil v zkrvaveného kosmonauta.

 

Akce se zúčastnila také zpěvačka Mariah Carey, herec Dylan Sprouse nebo modelka Taylor Hillová. Dále herec Neil Patrick Harris a jeho partner David Burtka. Ti se letos stali známými dvojčaty Olsenovými, informoval potrál Independent. Modelka Halima Adenová zase zvolila postavu Zloby, kterou ve filmu ztvárnila Angelina Jolie.

 

Děsivý halloweenský make-up: Tato dívka si s líčením opravdu vyhraje!
Inspiruj se: Nejšílenější halloweenský make-up z Instagramu

Autor: reg

Diskuze