Podivné přátelství

Kevin ze Sám doma prolomil mlčení: S Michaelem Jacksonem šlo o přátelství v nejčistší formě!

Hvězda oblíbené série filmů Sám doma Macaulay Culkin (38) se v dětství přátelil s králem popu Michaelem Jacksonem (†50). Mnozí jejich přátelství považovali za podivné, a tak dětská hvězdička po letech řekla, jak to vlastně mezi nimi skutečně bylo.

9 fotek
Herec Macaulay Culkin se stal jako malý chlapec celosvětovou hvězdou prakticky ze dne na den. Miliony dolarů, které filmem vydělal, však nikdy neviděl. Jeho despotický otec mu z nich nehodlal dát ani korunu. Špatné vztahy s vlastními rodiči a rychle nabytá sláva tak s malým chlapcem pořádně zamávaly.

Jediný, kdo měl v té době kvůli podobnému osudu pro Macaulaye pochopení, byl král popu Michael Jackson, který též odstartoval hvězdnou kariéru už v dětství a navíc trpěl kvůli násilnickému otci, který také bezostyšně využíval své děti jako nástroje k vydělávání peněz. Tyto smutné skutečnosti vytvořily mezi Michaelem a Macaulayem silné pouto.

A protože se o Michaelu Jacksonovi často spekulovalo jako o pedofilovi, jehož láska k dětem byla více než přátelská, mnozí se domnívali, že i Kevin ze Sám doma může mít se zpěvákem jisté pletky. I po letech a smrti Jacksona ale Culkin popírá, že by kdy jen náznakem mezi nimi proběhlo něco nepřípustného. Koneckonců Jacksonovi nikdy nikdo ani posmrtně neprokázal, že by kdy mezi ním a jeho dětskými kamarády došlo k čemukoliv víc, co by se dalo považovat za trestný čin.

„Michael mě kontaktoval, protože díky filmu Sám doma jsem se v podstatě ze dne na den stal hvězdou a spousta lidí se ke mně chovala jako k předčasně dospělému. Věděl přesně, jak se cítím. Dokázal mě pochopit. Bylo to přátelství v té nejjednodušší a nejčistší formě,“ tvrdí Culkin v rozhovoru pro Inside Of You.

„Nikdo z mých spolužáků ve škole nedokázal pochopit, jaké to je žít můj život. Michael si prošel tím samým. A chtěl, abych se necítil osaměle stejně jako kdysi on. Vím dobře, že pro všechny bylo naše přátelství „podivné“, ale já jsem to v tu chvíli cítil jako tu nejpřirozenější a nejnormálnější věc,“ stojí si za svým dětská hvězda, která se po natočení třetího filmu stáhla z filmového světa.
 

Autor: bin

Diskuze