Kevin Spacey - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Fatální následky

DALŠÍ PROBLÉM pro Kevina Spaceyho: Kvůli obvinění z pedofilie přijde o cenu za celoživotní dílo!

Hvězda Hollywoodu Kevin Spacey (58) byl nedávno obviněn z obtěžování hereckého kolegy Anthonyho Rappa (46). Ač tento čin popírá, má to pro něj fatální následky.

6 fotek
Americký herec a režisér Kevin Spacey byl obviněn za to, že v roce 1986 sexuálně obtěžoval tehdy čtrnáctiletého hereckého kolegu Anthonyho Rappa. Informoval o tom server BBC. Poté se hollywoodská hvězda přiznala k homosexualitě. Mnozí si však myslí, že tím chtěl jen překrýt svou pedofilii.

Kvůli této kauze se Mezinárodní akademie televizních umění a věd se rozhodla, že Spaceymu neudělá zvláštní ocenění zakladatelů cen Emmy. To měl převzít během listopadového ceremoniálu v New Yorku. Cenu v minulosti získaly například takoví velikáni, jako Steven Spielberg nebo producent televizní talentové show X-Factor, Simon Cowell.

Americký Netflix dokonce oznámil, že kvůli kauze pozastavuje projekt Dům z karet - populární seriál, jehož je Spacey hlavní postavou. Ten měl původně končit šestou sérií. Nyní jich je hotových pět. Zároveň se však objevily informace, že se oblíbená série by měla pokračovat dál, ale už bez Kevina Spaceyho.

Autor: mk

Diskuze