Keanu Reeves - 2019
Zdroj: Profimedia
nešťastný herec

Keanu Reeves je osamělý a hledá lásku! Žádná žena ho prý ale nechce

Herec Keanu Reeves patří mezi nejatraktivnější muže Hollywoodu a každá žena by ho chtěla. Podle něho je to spíš naopak. Už nějakou dobu je sám a nikoho ve svém životě nemá. Pokud však někoho najde, dotyčnou bude milovat celým svým srdcem.

Čtyřiapadesátiletý herec Keanu Reeves propagoval v posledních dnech svůj nový film John Wick 3 a v rámci něho dělal spoustu rozhovorů. V nich se svým fanouškům svěřil o tom, jak vypadá jeho milostný život. A není tak pikantní, jak by si většina lidí mohla myslet.

 

I když je Reeves považován za velmi pěkného muže a získal si srdce převážné většiny žen, je nezadaný. "Jsem osamělý chlap. V životě nikoho nemám. Ale pokud by k tomu došlo, budu druhou osobu respektovat a milovat. Doufejme, že se to stane," řekl herec v rozhovoru pro magazín Star2.

 

5 fotek

 

Herec tak ve svém domě v Hollywoodu žije sám a před domem se moc neukazuje. Kolem totiž jezdí auta s turisty, kteří se Reevese snaží zachytit na své fotoaparáty. Blízko také vždy číhají paparazzi. V rozhovoru herec prozradil, že jeho velkou vášní jsou motorky a jízda na nich je velmi vzrušující a uklidňující zároveň.

 

Keanu Reeves natočil řadu slavných filmů, a to například Matrix, Nebezpečná rychlost, Listopadová romance nebo John Wick, který se teď dočkal už třetího pokračování. O něm si nikdo nemyslel, že by mohl vzniknout. "Pro první film jsme neměli žádná očekávání a nemysleli jsme si, že bychom měli šanci pokračovat v příběhu. Ale publikum nás pohánělo. Takže jim musíme poděkovat," dodal herec.

 

Jak najít lásku nejpozději do konce léta
Je singl, a tak je divná. 10 pověr o nezadaných

Autor: reg TN.cz

Diskuze