Nešťastné chvíle

Když se Petra Janů ráno viděla v zrcadle, zhroutila se! Za její vzhled mohou zdravotní problémy

Těžko si někdo mohl při pohledu na zpěvačku Petru Janů nevšimnout, že se jí výrazně změnil obličej. Někteří to dokonce přikládali zpackané plastice nebo následku častých estetických zákroků. Zpěvačka se snažila nejdříve tvářit, že je vše v pořádku. Nakonec ale přiznala, že ji trápí zdravotní komplikace. Nejde o následky žádného chirurgického zákroku, avšak a alergii.

7 fotek
Když se zpěvačka ve středu ráno viděla v zrcadle, byla v šoku. Večer ji čekal koncert v divadle Hybernia, proto se urychleně rozhodla vyhledat lékaře. „Mám strach, jestli mě diváci poznají. Musím přiznat, že mě celá situace pořádně trápí. Bojuji s tím už měsíc, mám nějakou alergii a zatím se nepovedlo zjistit, z čeho pramení. Před koncertem jsem proto podstoupila vyšetření, kde testovali, na co jsem alergická,“ svěřila se zpěvačka dle Blesku.

Někteří fanoušci se dokonce obávali, zda není Petra Janů onkologicky nemocná. Tato tvrzení však vyvrátila. „Ta alergie je tak na antibiotika, ale fakt nemám žádné onkologické problémy. Jen mi takovéto dotazy zrovna na psychice nepřidají,“ říká.

Jiní se zase domnívají, že jde o následky estetických zákroků v obličeji. Zpěvačka sice nepopírá, že v minulosti těchto zkrašlovacích procedur využila, ale vylučuje, že by šlo o nepovedenou plastiku. V minulosti si pouze nechala si aplikovat metacrill, který podporuje tvorbu vlastního kolagenu. „Pomocí podkožních nití mám pozvednuté tváře a čeká mě ještě čelo. A to je vše,“ dodala.

Ve videu výše si můžete připomenout rozhovor s Petrou Janů, kde se rozpovídala například o dietách.

Postihla vás nečekaně alergie? Proč přichází i v dospělosti a jak na ni
Alergie nebo viróza? Naučte se je správně rozlišit

Autor: mk

Diskuze