Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
To je něco!

První snímek Kate se synem před porodnicí: Lidé si všimli děsivého detailu!

Jen několik málo hodin po porodu třetího dítěte Kate a Williama, jež dostalo jméno Louis Arthur Charles, vyšla vévodkyně před nemocnici i s miminkem v náručí. Některým lidem v tu chvíli neunikl děsivý detail, který jim připomněl známý horor.

5 fotek
Vévodkyně Kate přivedla na svět před dvěma týdny třetího potomka. Dlouho očekávaného prince představila ještě v den porodu 23. dubna veřejnosti. Kolem sedmé hodiny večer našeho času s ním vyšla před porodnici Sv. Marie, kde už čekala spousta novinářů a fanoušků královské rodiny.

Vévodkyně z Cambridge na sobě v tu chvíli měla červené šaty s bílým límečkem. Toho si okamžitě všimlo mnoho lidí na internetu, kteří fotografie Kate v červených v šatech začali porovnávat s fotografiemi princezny Diany. Ta měla totiž podobné oblečení, když světu představovala novorozeného prince Harryho - ač šaty jiného střihu, také červené s bílým límečkem. V médiích se tedy začalo spekulovat, že chtěla Kate podobností šatů nejspíše uctít památku zesnulé matky svého manžela prince Williama.

Nyní také uživatelé internetu začali poukazovat na to, že se šaty vévodkyně Kate mnohem více, než těm Dianiným, podobají šatům, které měla na sobě Mia Farrow v hororovém filmu Rosemary má děťátko, jež měl premiéru v roce 1968.

Autor: mk

Diskuze