Katy - 1
Zdroj: Twitter
Dostal za vyučenou

POMSTA: Chtěl po dívce hanbatou fotku! Pomstila se mu tím nejpotupnějším způsobem, jaký si dokážete představit

Blondýnka Katy umístila na internet svou fotku s velkým výstřihem. Mladého muže to přimělo k tomu, chtít vidět víc. Požádal dívku o fotku a se zlou se potázal!

6 fotek
V dnešní době lidé komunikují a seznamují se přes internet více než kdy v minulosti. Na jednu stranu je to škoda, vymizel jakýsi osobní přístup a pravá komunikace, ale na druhou stranu díky celosvětové síti můžete poznat někoho fajn i na opačném konci světa. Takže nemít svůj profil nebo fotku, znamená jako by člověk ani nebyl. Proto si někteří na svém profilu dávají záležet, a zvlášť pěknábfotka, je to, co nás první zaujme, abychom s dotyčnou osobou navázali komunikaci.

Avšak doby, kdy se muži předháněli s originálními a odzbrojujícími úvodními hláškami jsou pryč. Občas se ještě zeptají, jak se má, nebo co dotyčná dělá, aby jejich záměr nebyl tak průhledný. Ale jinak bez ostychu si řeknou o fotku  nahých prsou, jako se to přesně přihodilo Katy. Ta se rozhodla, že to nenechá jen tak a z mladíka si vystřelí.

Už v úvodu komunikace je patrné, že chlapec svým vyjadřováním přestřelil, a tak není divu, že Katy nejevila zájem. Neohromilo jí ani to, že je farmářem, ale když napsal, že dělá také na stavbě, to už znělo lépe. Tím si mladíka dostala na svou stranu a přistoupil na její dohodu. Pošle-li fotku na níž líbá svůj traktor, tak mu za odměnu pošle pár svých pikantních fotek. Chvíli se zdráhal, ale nakonec jí poslal skutečně fotku s líbajícím traktorem!

A co Katy, myslíte, že splnila svůj slib? Kdepak, ta nadržence pořádně potrestala. Konverzaci a fotku umístila na Twitter, kde baví tisíce lidí! Lze jen doufat, že touto lekcí muž dostal pořádně za vyučenou a až bude chtít příště někoho balit, tak snad použije nejprve mozek.

 

Autor: ham

Diskuze