Karel Gott a Ivana Gottová - 1
Zdroj: Profimedia
Za pět dvanáct

V sobotu odvezli Gotta do nemocnice. Manželka Ivana do té doby byla pryč! Kam odjela?

Zpěvák Karel Gott (78) už čtyři dny leží v nemocnici a bojuje s následky těžké chřipky. Manželka Ivana Gottová s ním ale málem nebyla, aby měl potřebnou oporu. Po několika dnech se vrátila domů, a to těsně předtím, než jejího muže skolila nebezpečná nemoc. Kde byla?

6 fotek
V sobotu byl mnohonásobný Český slavík Karel Gott převezen do nemocnice. Tam mu lékaři diagnostikovali chřipku, která je pro něj po prodělané rakovině lymfatických uzlin nebezpečnější, než pro zdravého člověka. Kvůli nemoci musel zrušit vystoupení na plese v Českých Budějovicích.

Kdyby se to stalo o několik hodin dříve, byl by Slavík na celou nepříjemnost sám. Ivana totiž byla do té doby pryč. Naštěstí se ale stihla na poslední chvíli vrátit. „Paní Gottová byla v době jarních prázdnin pár dnů mimo Českou republiku a vrátila se v sobotu brzy ráno. Pan Gott byl do pátku na lázeňském pobytu v Karlových Varech, hospitalizován byl až v sobotu odpoledne pro akutní chřipku, kdy ho do nemocnice odvezla právě jeho žena. Paní Ivana Gottová je tedy po celou dobu hospitalizace svého manžela v Praze a několikrát denně za ním do nemocnice dojíždí,“ uvedla pro TV Nova Aneta Stolzová, mluvčí Karla Gotta.

Pokud se Gottův stav bude v následujících dnech zlepšovat, měl by být koncem týdne propuštěn do domácí péče. Průběh nemoc sice není snadný, ale fanoušci věří, že jak už v minulosti Slavík ukázal, tak je velký bojovník, a tak se i s touto nemocí statečně popere a v boji s ní zvítězí.
 

Autor: bin

Diskuze