Kdy měli hvězdy první sex
Zdroj: Profimedia
Kdo si počká...

Kdy přišly známé osobnosti o panenství? Někdo čekal na toho pravého, jiný na to skočil už ve 14!

Někdo začal se sexuálním životem hned, jak dostal občanku, jiní čekali na toho pravého nebo na tu pravou klidně až do dvaceti nebo déle. Ale najdou se ti tací, kteří ani na hranici 15 let nečekali a hupsli na to ještě jako děti.

6 fotek
Ani mnohé světové celebrity nejsou žádní svatoušci. Několik z nich prozradilo, kolik jim bylo, když měli první pohlavní styk a nebo s kým ho měli. Taylor Swift (28) například chtěla být pannou až do svatby, to jí ale nevydrželo a panenství ztratila prý s Jakem Gyllenhaalou, který si zahrál například ve filmu Den poté.

To představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe (28) rozhodně do svatby čekat neměl v plánu. O panictví přišel už v 16. Prý to bylo s o sedm let starší Amy Byrne, kadeřnicí a vizážistkou, kterou potkal během natáčení filmu Harry Potter a Ohnivý pohár.

I zpěvačka Katy Perry (33) o "to" přišla v 16 letech - na předním sedadle auta. To Paris Hilton (37) si o rok pospíšila. V 15 měla sex s mladším bratrem Tori Spelling alias Donny z Beverly Hills 902 10, Randym.

Beyoncé (36) hlásá, že byla v oblasti sexu dlouhé roky nezkušená. Svou první lásku prý sice potkala ve 13 letech, ale do 17 spolu podle jejích slov neměli. No, a pak se rozešli. O rok později už potkala současného manžela Jay-Zho. Říká, že je pro ni tím jediným, na koho myslí, když si vybaví první sex. No, ale kdo ví, s kým ten první sex měla skutečně.

Nejdříve ze všech do toho "praštila" svého času popová princezna Britney Spears (36). První soulož měla už ve 14 letech s o čtyři roky starším fotbalistou. Její matka se o tom dokonce zmiňuje ve svých pamětech. Přitom sama Britney ve svých 18 na tiskové konferenci před ceremoniálem předávání cen v Cannes všem tvrdila, že je ještě panna.

Autor: mk

Diskuze