Těhotenství
Zdroj: Twitter
S chutí do toho a miminko je hotovo

ZKUSTE TO: Kdy máte největší šanci otěhotnět? Výzkum v Británii odhalil datum i přesnou hodinu

Britové přišli s opravdu zajímavým výzkumem. Pátrali totiž po tom, který den v roce mají lidé nejčastěji sex, ze kterého je nakonec nový přírůstek do rodiny. Podařilo se jim zjistit konkrétní datum a dokonce i čas!

Na silvestrovské oslavy a přivítání nového roku se těší snad každý. Jsou to svátky plné zábavy, alkoholu, jídla a podle nejnovějšího výzkumu britských vědců i milování. Ti se snažili vypátrat den a přesnou hodinu, kdy mezi páry dochází k milostným radovánkám nejčastěji. A výsledky ukázaly na datum 2. ledna!

Tento den se stal také Mezinárodním dnem početí dětí. A to proto, že většina dotazovaných respondentů se narodila 26. září, tedy 38 týdnů od 2. ledna. Pokud se tedy snažíte otěhotnět, ale nedaří se, můžete si teď na chvíli odpočinout a zkusit to v tento den příští rok a třeba se poštěstí.

A abyste zvýšili svoje šance, tak agentura Channel Mum zapátrala a zjistila, že 71 % dotazovaných, kterým se narodilo miminko 26. září, uvedlo, že mělo sex ve 22:36. Nejspíš už posilvestrovská kocovina pominula a oni si to tím pádem byli schopni přesně zapamatovat. A něco na tom všem asi bude, protože i jiné výzkumy potvrzují, že nejvíce dětí bylo zplozeno právě v lednu, a to nejen v Británii, ale po celém světě.

Autor: mic

Diskuze