Tokio Hotel
Zdroj: Oficiální zdroj
Jupí!

Kdo to je? Tokio Hotel se vrací na scénu!

Kapela Tokio Hotel se vrací po pěti letech s novým materiálem! Již začátkem října se dočkáme v pořadí čtvrté studiové desky této čtveřice z Magdeburgu, která se může pyšnit miliony věrných fanoušků po celém světě.

Již svým debutovým albem Schrei z roku 2005 se Tokio Hotel stali nejúspěšnější německou rockovou kapelou posledních dvaceti let. Jejich nahrávek se doposud po světě prodalo přes sedm milionů kusů, za které Bill Kaulitz a jeho parta kasírovali přibližně 160 zlatých a přes 60 platinových desek, kterými byli oceněni v šedesáti osmi zemích světa!

Nové album kapela pojmenovala Kings Of Suburbia, nabídne na něm jedenáct písní, přičemž deluxe verze jich bude obsahovat celkem patnáct. “Kings Of Suburbia je pocit, který znamená vše a nic zároveň. Je to něco jako soundtrack okamžiku, kdy se člověk nachází na vrcholu svého vesmíru, bez ohledu na to jak velký ten vesmír je,“ vysvětluje název desky frontman Bill Kaulitz, který před pár dny oslavil své pětadvacáté narozeniny.

Někdejší globální úspěch kapely Tokio Hotel, v jejímž popředí stojí dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, měl za následek naprostou ztrátu soukromí, která se projevila i při prvních pokusech o psaní písní na novou desku. Sourozenci se tak jedné noci sbalili a přestěhovali se do Kalifornie.

Utekli tak stále rostoucímu ruchu kolem jejich osob a až v Los Angeles našli klid a potřebnou anonymitu. Šlo o zásadní krok, který se ale ukázal jako nadmíru správný. Oba členové na sebe nechali působit nové podněty a inspirace a z nabyté kreativity tak vzniklo i nové studiové album, které Tokio Hotel považují za doposud nejlepší…

Autor: mivr

Diskuze