Chodící kostra

Co stojí za nezdravě vychrtlou postavou vévodkyně Kate? Strachuje se o ní celé království!

Kate Middletonová patřila vždy mezi ty, které se mohou pochlubit štíhlou postavou. Avšak od porodu svého nejmladšího syna Louise uběhlo 11 měsíců a vévodkyně spíš připomíná chodící kostru.

9 fotek
Kate (37) společně s princem Williamem (36) vychovávají své tři děti. Nejstaršího prince George, dceru Charlotte a nejmladšího Louise. S opatrováním jim samozřejmě pomáhají královské chůvy. Role prince a vévodkyně si žádá, že se budou věnovat i veřejným akcím. Kate nemá problém zavítat mezi obyčejné lidi, a proto se ve středu vydala společně se svým manželem na návštěvu irského Belfastu.

O Kate je známo, že velmi ráda nosí dlouhé šaty, které většinou zakryje oblíbeným kabátkem. Výjimkou tomu nebylo ani teď, kdy si William s Kate zahráli s místními dětmi fotbal, a proto bylo nutné svršek odhodit pro příjemnější zábavu. Vévodkyně kopala do míče v legínách a nešlo si nevšimnout jejich velmi hubených nohou. Připomínali spíše párátka a celkový dojem z oblíbené členky královské rodiny vzbudil v lidech rozruch.

Jde vidět, že Kate není proti srsti usednout za místními lidmi i do hospody, kde si v ten večer po zápase zahrála na hospodskou. Ujala se role výčepní a podle zveřejněných snímků jde vidět, že se dobře bavila. Že by za úbytkem váhy stály její rozpory se švagrovou Meghan, o kterých se psalo více, než dost článků? Nebo se snad Kate dostává do této nezdravé formy díky dietám? Posuďte sami v naší galerii.

Autor: ad

Diskuze