SuperStar
Zdroj: Prásk!
Velká škoda

Kdo opouští pěveckou show SuperStar? Jsou to hned dva soutěžící

Pěvecké výkony ve finále SuperStar byly opět velmi vyrovnané. Někdo ale nejméně hlasů dostat musel. Tentokrát hvězdy nepřály hned dvěma finalistům.

Nedělní finálový večer byl zajímavý. Někteří zpěváci, kteří minule zářili, jakoby ztratili lesk. Jako například Veronika Danišová, která ukřičenou písničku Whitney Houston "Queen Of The Night" jednoduše nezvládla. Naopak Sabina Slepčíková, která byla minule slabší, zazpívala skvěle. Song Hurt od Christiny Aguilery jí sednul. A musel to, i když nerad, uznat i její největší kritik Pavol Habera.

Štěpán Urban píseň The Rolling Stones "Angie" zvládl standardně dobře a ani Emma Drobná a její Valerie od Amy Winehouse nebyla špatná. Dalibor Slepčík předvedl "Když jsem já byl tenkrát kluk" od Karla Gotta. A nebylo to pěkné. Úvodnímu kolu písní jasně vládla Christina Aguilera v emočně dokonale zvládnutém podání Sabiny Slepčíkové.

Naopak ve druhém kole Veronika Danišová zazářila. "Hero" od Mariah Carey jí hodně sedl. Porotci byli oprávněně nadšeni. Stejně jako po druhém vystoupení Štěpána Urbana. Zpěvák opět ukázal, že ho diváci chtěli minulý týden vyřadit neoprávněně.

Sabina Slepčíková zazpívala dobře i podruhé, song "The Winner Takes It All" od Abby jí vyšel. Porota sice její výkon zkritizovala, ale diváci byli spokojeni. Byl to její nejpovedenější večer.

Pavol Kovaliček ve druhém kole zaválel, Od Tatier k Dunaju od kapely Elán v jeho podání znělo výborně. Napravil dojem po ne moc povedeném úvodním kole. zato Dalibor Slepčík zpíval píseň "Isn't She Lovely" od Stevie Wondera opět bez výrazu. Ale jak řekla Klára Vytisková, na to má ještě čas. Nicméně zážitek pro posluchače to rozhodně nebyl.

Emma Drobná byla na závěr večera opět výborná. "Fix you" od Coldplay nemohlo být v ženském podání lepší. A kdo musel skončit?

Diváci svými hlasy rozhodli, že v SuperStar 2015 tuto neděli skončily Sabina Slepčíková, která přijala rozhodnutí diváků s úsměvem, a nečekaně vynikající zpěvačka Veronika Danišová.

Autor: pul

Diskuze